Movies
Ratings
237
LincolnRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
Japan SinksRated ★ 1.0
SkylineRated ★ 1.0
StokerRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 1.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
SaltRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0