Movies
Ratings
20
TwilightRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0- BlackRated ★ 1.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 2.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0