Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5