Movies
Ratings
100
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0