Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
LonglegsRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.5
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 4.5
Pokémon the Movie Black: Victini and ReshiramRated ★ 3.5
Pokémon the Movie: Story of EveryoneRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.0