Series
Ratings
143- Record of Lodoss WarRated ★ 2.5
The DinosaursRated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 1.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure OVARated ★ 1.5
JoJo's Bizarre Adventure OVARated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Visions Season 3Rated ★ 3.5- CASSHERN SinsRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.5
FLCLRated ★ 4.0
Berserk Season 2Rated ★ 2.0