Titles you rated
WarcraftRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.0
ExposedRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
ErasedRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 2.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0