Series
Ratings
182
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 1.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5