Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
TenetRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0