Movies
Ratings
465
ExhumaRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
Ramen HeadsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Get SmartRated ★ 3.0
Carlito's WayRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
EntergalacticRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0