Titles you rated
King the LandRated ★ 1.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 2.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.0
Desperate Mr. XRated ★ 3.5- Honey and CloverRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.5
True BeautyRated ★ 1.0- Stand up!!Rated ★ 1.5
- 마이 걸Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 4.0- Bambino!Rated ★ 4.0
- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 4.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0- 정의의 아군Rated ★ 3.5
- OuroborosRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5