Titles you rated
One Room AngelRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0