Titles you rated
Futurama Season 1Rated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The TerrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0