Titles you rated
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0