Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Legend of the SeekerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5