Movies
Ratings
278
CarsRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
Almanya: Welcome to GermanyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Thermae RomaeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Battles Without Honor and HumanityRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
11.25: The Day He Chose His Own FateRated ★ 3.0