Movies
Ratings
310
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
MunichRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.5