Movies
Ratings
812
Fruitvale StationRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
LifeRated ★ 1.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5