Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- ジョーカー 許されざる捜査官Rated ★ 3.5
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0