Titles you rated
The Electric StateRated ★ 2.0
Perfect StrangerRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 2.5
My Father, the BTK KillerRated ★ 2.5
September 5Rated ★ 2.5
ClickRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
Over the RainbowRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
StrawRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 2.5