Series
Ratings
146
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Cold Case: The Tylenol MurdersRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 2.5
La PalmaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5