Titles you rated
Gu Family BookRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 2.0
Street Woman FighterRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 2.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0