Movies
Ratings
235
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.5
Vantage PointRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 4.0