Movies
Ratings
83
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
My PolicemanRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5