Titles you rated
BITCH X RICHRated ★ 2.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Mrs. AmericaRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
The ActRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
The Tale of NokduRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 1.0
My Golden KidsRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0