Titles you rated
Still LifeRated ★ 5.0
BarbaraRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Tropical MaladyRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Double IndemnityRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Band of OutsidersRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0