Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Green DaysRated ★ 3.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 5.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
ImagoRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
PearlRated ★ 2.5
The House of UsRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5- World PremiereRated ★ 3.5
- Have I Told You LatelyRated ★ 4.5
- InlineRated ★ 3.5