Movies
Ratings
604
SnowdenRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 1.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.5
The IllusionistRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0