Titles you rated
V.I.P.Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
WildRated ★ 4.0
The Senior ClassRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5