Titles you rated
RampageRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0