Series
Ratings
319
You and Everything ElseRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
After SignalRated ★ 2.5- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
UncleRated ★ 5.0
The Ghost DoctorRated ★ 3.0- 하트페어링Rated ★ 4.0
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0- We Got Married Season 2Rated ★ 2.5
Run OnRated ★ 3.0