Titles you rated
Get OutRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5- Shame DiaryRated ★ 4.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 3.0
Approved for AdoptionRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Frances HaRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 5.0
JoyRated ★ 3.0- MethodRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5