Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.5
The BarRated ★ 2.0
12 StrongRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
AmyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5