Titles you rated
DATE A LIVERated ★ 2.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
Haruka Nogizaka's Secret Season 2Rated ★ 2.0
Haruka Nogizaka's SecretRated ★ 3.0
Battle Game in 5 SecondsRated ★ 3.0
Granblue Fantasy: The AnimationRated ★ 3.0- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 3.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 3.5
Ahiru no SoraRated ★ 3.0
The World God Only Knows: Chapter GoddessRated ★ 2.5- The World God Only Knows IIRated ★ 2.5
- The World God Only KnowsRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Handa-kunRated ★ 3.0
GAMERS!Rated ★ 3.5