Titles you rated
Wild CardRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The HordeRated ★ 5.0
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 5.0
Dead SnowRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
Planet TerrorRated ★ 5.0
[REC]³ GenesisRated ★ 5.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 4.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
GamerRated ★ 4.0