Movies
Ratings
31
As OneRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0