Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
OshinRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0