Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0