Titles you rated
New WorldRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0