Movies
Ratings
380
Dark NunsRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5