Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0