Titles you rated
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0