Series
Ratings
163
As You Stood ByRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0