Movies
Ratings
35
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0