Titles you rated
Man with a Movie CameraRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Conversation with the SunRated ★ 3.5
3670Rated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
QueerRated ★ 5.0
Oedipus RexRated ★ 4.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 3.0
Goodbye South, GoodbyeRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Funeral Parade of RosesRated ★ 5.0
A Song of LoveRated ★ 3.5
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 4.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0