Movies
Ratings
270
MarathonRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.0
Hail the JudgeRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Forbidden City CopRated ★ 4.0
The Gold RushRated ★ 4.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Fight Back to SchoolRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0