Movies
Ratings
102
Don JonRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0