Titles you rated
BabylonRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5