Series
Ratings
99
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
The Sandman Season 2Rated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Dear HongrangRated ★ 2.0
Haunted PalaceRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 5.0
Vikings: Valhalla Season 3Rated ★ 4.5