Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Jeepers CreepersRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Deep RisingRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0